Ankara Menşeli Teknoloji Şirketi Edelkrone’dan Yeni Harika: Motion Box

Ankara Menşeli Teknoloji Şirketi Edelkrone’dan Yeni Harika: Motion Box

Kadir Köymen tarafından Ankara’da kurulan Türk şirket Edelkrone, yenilikçi ürün gamına bir ürün daha ekledi.

Tüm tasarım ve imalat sürecini Ankara‘da yürüten  Edelkrone, yeni ürünü Motion Box ile amatörden profesyonele kadar tüm film yapımcılarına hitap ediyor. Minimal tasarımı ve  boyutuyla her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanan ürün, temel olarak üstüne yerleştirilen kamerayı belirlenen hızda hareket ettirmeyi sağlıyor. Bağımsız olarak çalışabilmesinin yanı sıra Edelkrone’un diğer ürünleriyle de bir arada kullanılabilen Motion Box, pürüzsüz kamera döndürme hareketlerini basitçe elde etmenizi sağlıyor.

Ankara Menşeli Teknoloji Şirketi Edelkrone'dan Yeni Harika: Motion Box
Ankara Menşeli Teknoloji Şirketi Edelkrone’dan Yeni Harika: Motion Box

Akıllı telefonlara bağlanarak yönetilebilen ürün, özellikle zaman atlamalı çekim (Time-Lapse) çalışmalarında büyük konfor ve kolaylık sağlıyor. İkinci bir Motion Box kullanarak dikey hareketlerde de sağlayan cihaz, birçok özelliği beraberinde getiriyor. Özellikle mobil uygulamsı oldukça gelişmiş özellikler sunan Edelkrone Motion Box, yüksek tasarruf yapısıylada uzun süre şarja ihtiyaç duymadan kullanılabiliyor.

GoPro’nun yanı sıra profesyonel video kameralarada destek sağlayan Motion Box, kablo ile direkt kamera bağlantısıda sağlıyor. Nisan ayı sonunda şirketin resmi Türkiye sitesi üzerinden satışa çıkacak olan ürün şuan için1.234 TL’den ön siparişte büyük ihtimalle ürün çıktan sonra da aynı fiyattan satışı devam edecek.

Edelkrone Motion Box Tanıtım Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.