Hotspot.net.tr

Hotspot.net.tr, hem işletmeleri korumak hem de kullanıcıya güvenli internet deneyimi sunmak amacıyla geliştirdiğim bir yazılımdır. “Birkaç Şey Teknoloji” bünyesinde geliştirilen Hotspot.net.tr, 5651 sayılı kanun kapsamında Log Hizmetleri ve Mikrotik Desteği sağlamak üzerine profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Toplu internet kullanımına ihtiyaç duyulan her alanda yazılım çözümleri sunulmaktadır.

Dünyanın her yerinde kablosuz internet ihtiyacı söz konusudur. Farklı sebeplerle tercih edilen işletmelerin, internet ihtiyacını karşılamasına, günümüzde daha çok dikkat edilmektedir. Özellikle otel, kamp alanları gibi konaklama adreslerinde internet desteği olması, müşteri potansiyelini artırmak için önemli bir etkendir.

Bu ihtiyacın farkında olarak geliştirmiş olduğum projem, 2008 yılından bu yana edindiğim tecrübeler doğrultusunda hayata geçti. Kümülatif olarak ilerlediğim dijital sektörde, telekomünikasyon ve internet ihtiyaçlarına yönelik önemli çalışmalar kaydettim. Beraberinde, toplu internet hizmeti verebileceğim firmamı kurarak profesyonel bir ekiple çalışmalarıma devam ettim.

Hotspot.net.tr Hizmetleri

Projelerinin hizmetleri, günlük hayatta sıklıkla karşılaşılan ihtiyaçlara çözüm sunan fikirlerdir. İnternet çağında yaşıyor olmak, işletmelerin bünyelerine yeni hizmetler katmasını gerekli kılmıştır. Toplu internet hizmeti olarak adlandırılan ücretsiz Wifi desteği, artık otobüs yolculuklarında dahi aranan bir kriter haline gelmiştir. İşte bu sebeple geliştirmiş olduğum proje, kurumlara toplu internet hizmeti sunacak yazılımları yapmaktadır.

Toplu internetin özellikleri ve kullanımı şu şekilde açıklanabilir:

 • Oteller, kafeler, restoranlar, düğün salonları gibi kalabalık kitlelere hizmet veren her işletme bu yazılımları kullanabilir.
 • Çalışma ekibimle birlikte işletmelerin ücretsiz Wifi desteği sağlayabileceği Hotspot yazılımlarını geliştiririz.
 • İnternet desteğinin sağlandığını alanlarda, Wifi açılmasıyla birlikte Hotspot ağı görüntülenebilir.
 • Bu ağa bağlanmak isteyen kitleler, T.C kimlik numarası girerek bağlantı kurma şansına sahiplerdir.
 • Kanun kapsamında verilen bir hizmet olduğundan, katılımcıların verilerinin doğrulanması gerekmektedir.

Doğrulama yöntemleri içerisinde SMS ve sosyal medya ile giriş seçenekleri de mevcuttur. Kaliteli ve nitelikli bir hizmet veriyor olmamız, işletmenin ücretsiz Wifi hızının yüksek olmasını da sağlamaktadır.

Toplu internet hizmetleri, AVM’ler de dâhil olmak üzere günümüzde birçok yerde kullanılıyor. Bu alanda sunmuş olduğumuz çözümler Türkiye’nin önemli birçok kurum ve kuruluşunda tercih edilmiştir. Uzun yıllara dayanan tecrübelerim sayesinde hem devlet kurumlarına hem de özel işletmelere hizmet sunma imkânına sahip oldum.

Detaylı bilgi için; www.hotspot.net.tr

Prev Postvivanet
Next Post

Other Items

 • Image

  Birkaç Şey Teknoloji

 • Image

  vivanet

 • Image

  Jio