Jio

Jio projesi, internet servis sağlayıcıları arasından seçim yapmakta zorlanan herkes için son derece avantajlı bir sistem sunuyor. Bu projeyi tasarlamaktaki amacım, günümüzde 300’ün üzerinde, internet servisi vermeye yetkili firmanın bulunuyor olmasıdır. Bu firmalar içerisinden en ekonomik ve kaliteli hizmetleri bulmaksa oldukça zordur. Jio, internet hizmeti almak isteyenlere yardımcı olabilecek filtreleme özelliklerine sahiptir. Böylece aranan nitelikler ne ise potansiyel müşteri beklentilerini karşılayacak seçenekleri bir arada bulabiliyor.

Jio Kullanıcılarına Neler Sunuyor?

Burada öncelikle internet servis sağlayıcılarına ve özelliklerine değinmek istiyorum. Günümüzde, yaygın olarak bilinen Telekomünikasyon şirketlerinin internet hizmetlerine rağbet gösteriliyor. Ancak sektör araştırıldığında, onlarca farklı firmanın, benzer servisleri daha uygun fiyatlarla verdiği rahatlıkla görülebiliyor. Bu bir karşılaştırma olmamakla birlikte internet hizmeti almak isteyenlerin karşılaştırma yapmaya ihtiyaç duyduğunu biliyorum.

Hem bireysel hem kurumsal olarak internet kullanımına artık çok fazla ihtiyacımız var. Peki, firmaların hepsini aynı adreste bulabiliyor muyuz? Örneğin, son birkaç yıldır adını duyduğumuz TurkNet, Turkcell Superonline ve Türk Telekom gibi TV reklamları yayımlıyor muydu? Elbette hayır. Henüz adını dahi duymadığınız internet servis sağlayıcıları, faaliyet göstermeye devam ediyor. Şimdi size Jio ile bu hizmetleri nasıl tanıyacağınızı anlatacağım:

 • Jio adresinde, her ziyaretçinin kolaylıkla ulaşabileceği bir “İnternet Altyapı Sorgulama” uygulaması yer alıyor.
 • Bu uygulamayı kullanarak altyapı desteği alabileceğiniz tüm internet servis sağlayıcılarının olduğu bir listeye ulaşabiliyorsunuz.
 • İlk etapta altyapı, daha sonra firmalar karşınıza çıkıyor.
 • Aynı zamanda firmaların sunmuş olduğu paket seçeneklerine de detaylı olarak yer veriliyor.
 • Fiyat skalalarını da görme şansınız var ve her birinin tüm özelliklerini karşılaştırabiliyorsunuz.

Böylece, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre en doğru internet servis sağlayıcısının sunduğu hizmeti alma imkânı elde edebiliyorsunuz.

Jio Projesi Ne Amaçlıyor?

Jio projesini geliştirirken dijital dünyada vermiş olduğum hizmetleri esas aldım. Kurmuş olduğum markaların hepsinde dijital reklam, network, E-ticaret gibi hizmetler vermeye devam ediyorum. 14 yıldır dijital dünyanın içinde olduğum için internet altyapılarının ne denli önemli olduğunu çok iyi biliyorum. Her kurum veya kişinin, ihtiyaçlarını karşılayacak internet servis sağlayıcılarına kolaylıkla ulaşmasını amaçlayan Jio projem, Türkiye’deki tüm bölgelerde destek sağlayacak niteliklere sahiptir.

Detaylı bilgi için; www.jio.com.tr

Prev PostBirkaç Şey Teknoloji
Next Postvivanet

Other Items

 • Image

  Birkaç Şey Teknoloji

 • Image

  Hotspot.net.tr

 • Image

  vivanet